vyhledat rss

FotoReport: FC Hradec Králové - Bohemians Praha

Foto report pondělí, 29. 5. 2017 00:01 - přejít do komentářů
Poslední zápas pro Hradec v lize, poslední výjezd pro Klokany letos...

V posledním kole letošního ročníku nejvyšší fotbalové ligy se střetly týmy Hradce Králové a Bohemians Praha 1905.

Utkání, ve kterém se hrálo již jen o čest, navštívilo 1495 diváků, včetně několika stovek fanoušků z Ďolíčku.
Domácí sektor pokračuje ve svém bojkotu a tak se o atmosféru utkání starali především Klokani.
Hradec Králové se s ligou loučí výhrou 1:0 a Bohemka ukončuje rozpačitý výsledkem sezónu, na kterou nebude vzpomínat úplně v dobrém, na konečném 13. místě.

Pohled zástupce Ultras Hradec Králové:
Hradecký kotel se po 12. kole rozhodl na popud vedení klubu bojkotovat domácí zápasy. Tentokrát se však jednalo o poslední zápas v nejvyšší soutěži, přesto se nic organizovaného neplánovalo.
Před zápasem se v domácím kotli objevuje nápis z triček „Táhněte z Hradce“, který je po 10 minutách na žádost vedení stržen pořadateli.
Na druhý poločas se část lidí přesouvá na východní tribunu k V.I.P. sektoru. Nutno podotknout, že to přineslo rozruch a pořadatelé museli na rozkaz vedení být všude s námi. Západ začíná skandovat JUKL VEN, načež se většina lidí na stadionu přidává. Opakuje se to několikrát. V 55. minutě rozvíjí další skupinka fanoušků v prázdném kotli vzkaz Klokanům, který je po 30 vteřinách pořadateli opět stržen a dochází ke slovní hádce, kterou zaznamenala skupina u V.I.P. sektoru a míří zpět na druhou stranu do prázdného kotle. V něm se schází 50 fanoušků, zvedají před sebe stržený transparent, probíhá „pozdrav“ směrem ke klokanům a začíná se hlasitě protestovat proti vedení, ke kterému se přidává většina fanoušků na stadionu. Po zápase v klidu opouštíme stadion.

Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.Fotka uživatele Michal Holas.

Autor: tk & mh